Reference

Co na mé služby říkají moji klienti a klientky? 

Ať už jde o prodej velkého pozemku nebo pronájem malého bytu, každou zakázku zpracovávám s maximální přesností a efektivitou. Mým cílem je pomoci vám prodat, koupit či pronajmout Vaši nemovitost svižně a spolehlivě.

Černá Hora, nájem bytu 2+kk

Byt 2+1 a garᡞ Žďár nad Sázavou

S panem Pavelkou jsem realizoval nejprve prodej pozemku a následně, na základě pozitivní zkušenosti, také pronájem bytu. Kontakt jsem získal na doporučení od známého, ale přesto pan Pavelka výrazně překonal moje očekávání. S takto profesionálním, systematickým a zároveň lidským přístupem jsem se dosud setkal výjimečně a v oblasti realit nikdy. S ohledem na velkou vzdálenost jsme komunikovali výhradně telefonicky a e-mailem a setkali se vždy až "na finále". Pan Pavelka byl v obou případech mým, zcela nadstandardním, průvodcem, převzal na sebe opravdu veškerou aktivitu, průběžně mne informoval o všech krocích a oba případy nedotáhl pouze do cíle, ale (z mého pohledu) ještě notný kus za cíl. Kéž by bylo víc takových profesionálů - a nejen v oblasti realit. Za sebe mohu upřímně poděkovat a s čistým svědomím doporučit.

- Lumír P.

Dobrý den. Chtěla bych vyzdvihnout a doporučit práci pana Milana Pavelky. Jeho služeb jsme využili opakovaně, neboť prokazuje mimořádně profesionální i lidský přístup. Je velmi spolehlivý a za všech okolností velice vstřícný a taktní. Je to člověk na svém místě.  

- Lenka N.Skřinářov, Rodinný dům - kupující

Tišnov, byt 3+1, z prohlídky

Pana Pavelku můžeme jen doporučit. Ochota, vstřícnost a vše bylo, tak jak řekl. Určitě nám to pomohlo při rozhodování nákupu nemovitosti.

- Marek N. 


Brno, z prohlídky bytu 1+1

Dobrý den.
S panem Pavelkou jsme se potkali na prohlídce bytu.
Jeho přístup byl velmi profesionální, lidský, příjemný.
O nabízeném bytu nám poskytl veškeré informace, včetně těch podstatných o kterých ten kdo kupuje byt poprvé ani neví.
Mohu doporučit.
S pozdravem
- Jaroslav S.   


Maršov, z prohlídky RD

Dobrý den, ráda bych poskytla zpětnou vazbu na prohlídku rodinného domu v Maršově. S přítelem jsme hledali dům téměř dva roky a za celou dobu jsme se nesetkali s tak skvělým přístupem realitního makléře, jako v případě pana Milana Pavelky. Bylo nám líto, že maršovský dům nám nevyhovuje kvůli stavu topení, vzdáleností od Brna a vybavenosti obce a že jej nemůžeme prostřednictvím pana Pavelky koupit, protože tento makléř by si provizi skutečně zasloužil – na prohlídku dorazil připravený, s vytištěným LV, dokonce s plánkem domu, který sám zaměřil, dbal na to, abychom si dům pořádně prohlédli, připomínal, ať si zkontrolujeme stav střechy, podlahy atd.

Člověk by řekl, že by takhle měla probíhat každá prohlídka u každé realitky, ale není tomu tak. Běžně se nám stávalo, že makléři spěchají, tlačí, neví nic o minulosti domu, nemají vytištěný výpis z katastru, bezdůvodně vychvalují, mlží ohledně nedostatků atd.

- Hana P. 


Brno, byt 2+kk

Vážený pane Pavelko,

dovolte mi poděkovat Vám za Vaše služby, které jste poskytoval jako realitní makléř při realizaci nákupu mého bytu. Tyto Vaše služby byly z mého pohledu od začátku až do konce vysoce profesionální, zejména bych ocenil způsob komunikace, rychlost reakce a také přesnost a způsob poskytování informací. Vaše služby mohu jednoznačně doporučit.

- Ing. Jaroslav S.


Brno, koupě bytu 2+1

Téměř rok jsem intenzivně hledala byt v Brně, který bychom si s manželem mohli koupit. Za tu dobu jsem se dostala do kontaktu s řadou makléřů. Zkušenost jsem měla jednoznačně nejlepší s panem Milanem Pavelkou. Korektnost, výborná znalost všech předpisů a potřebných náležitostí. Vstřícnost, variabilita. Rozhodně mu nemohu nic vytknout, jednání s panem Pavelkou byla vždy lidsky příjemné, konstruktivní, dokázal reagovat rychle a správně na vše potřebné. Klient má opravdu pocit, že na něm panu Pavelkovi záleží. 

- Naďa B.


Heroltice, prodej chaty 

Dobrý den, prodávali jsme chatu a na doporučení jsme kontaktovali p. Pavelku. Byli jsme příjemně překvapeni, perfektní jednání, vše co jsme potřebovali vědět bylo řečeno, prezentace na webu byla profesionální, pěkně nafocena a s výstižným textem a do 14 dnů prodáno. Jako prodávající jsme se nemuseli o nic starat, vše zařídil p. Pavelka, včetně přepisu elektroměru. Jeho služby doporučujeme i dalším případným zájemcům.

- Petříkovi, prodávající

Pěkný den, s prací Vaší RK jsme byli jak v minulosti, tak i nyní, při koupi chaty v Herolticích velmi spokojeni. Setkali jsme se vždy s profesionálním přístupem i jednáním ze strany pracovníků, se kterými jsme přišli do kontaktu. Realitní makléř pan Milan Pavelka vždy a ochotně přistupoval ke své práci zodpovědně a profesionálně, vždy nám poradil a poskytl potřebné informace. Se službami pana Milana Pavelky a Vaší RK jsme byli spokojeni a nemáme k tomu žádné výhrady. Děkujeme.

- Martin a Zuzana J., kupující


Kuřim, prodej bytu 2+1

Dobrý den pane Pavelko, Rád bych Vám touto cestou poděkoval za velice profesionálně odvedenou práci ve věci prodeje našeho bytu. Neočekávali jsem, že se podaří tak rychle a z našeho pohledu bezproblémově najít zájemce o náš byt, když jsme navíc měli podmínku jeho užívání ještě cca 3/4 roku, abychom dokončili stavbu našeho nového domu. Ve všech záležitostech, dotazech i drobných komplikacích jsme oceňovali Vaši ochotu, vstřícnost a věcnost. V případě, že bychom v budoucnu řešili prodej nebo koupi nějaké nemovitosti tak se na Vás s velikou důvěrou obrátíme. Stejně tak vřele doporučíme případným jiným zájemcům.

- manželé Katoličtí


Tišnov, prohlídka bytu 3+kk

Dobrý večer pane Pavelka, již delší dobu se Vám chystám napsat email, nějak mě čas nevycházel ... ale byla by velká škoda nepoděkovat za Vaši skvělou práci při našem zájmu o koupi bytu 3+kk v Tišnově a následné prohlídce. S Vaší prací jsme byli maximálně spokojeni, vše bylo - tak jak to má být. Perfektně zpracované informace, dostatek informací - jak písemně zpracovaných, tak ústně zodpovězené naše dotazy. I když jsme zjistili, že byt 3+kk je pro naši rodinu malý, a proto jsme tuto nabídku odmítli, věřím, že pokud by jste pro nás našel byt 3+1 v Tišnově rádi Vašich realitních služeb opět využijeme.

Dnes se často používají slova, která chtějí ohodnotit, že je něco výborné "palec nahoru" ... takže i pro Vás pane Pavelka platí vzkaz od nás "palec nahoru a hodně vysoko" ... Krásné dny, ať se Vám daří v práci i v rodinném životě :-)

- Mrkvovi


Kuřim, koupě bytu 2+1

Dobrý den, pane Pavelko, moc rád bych Vám poděkoval za vynikající spolupráci při koupi bytu. Musím říct, že po zkušenostech s jinými realitními kancelářemi jsem byl opravdu velmi mile překvapen. S Vámi vše běželo jako po másle od prvního telefonátu na inzerát až po závěrečné předání bytu a přepis energií. Moc Vám děkuji za profesionální a zároveň lidský přístup a za vše co jste pro mě během celého procesu udělal.Realitních kanceláří jsou stovky - ta Vaše je však nejlepší. Rozhodně Vás budu všude doporučovat.

- Miroslav G.


Tišnov, prodej bytu 3+kk

S Milanem Pavelkou se znám již spoustu let a vždy jsem jej měl za člověka, na kterého je spolehnutí. V loňském roce mi tzv. na "první dobrou" prodal jinou nemovitost a to stejné se mu podařilo letos v případě bytu v Tišnově. Rychlý, čitelný, profesionální a přestože chce mít vše na papíře, plní slovo a to je dnes pomalu to nejdůležitější.

- Roman


Čebín, prodej komerčního objektu

Služby makléře p. Pavelky doporučuji, má samostatný a profesionální přístup k prodeji nemovitostí, v našem případě na příklad včetně zajištění malování.

- Mgr. Ing. Ondřej M


Koupě rodinného domu, Veverská Bitýška

Dobrý den pane Pavelko,
ráda bych Vám ještě jednou moc poděkovala za Váš kompetentní, vstřícný, laskavý, spolehlivý přístup a Vaše plné nasazení k získání "mé vysněné nemovitosti"! U jiných realitních makléřů jsem je opravdu nenašla, a byly to desítky domů, co jsem prošla! Fotky domečku naprosto odpovídaly realitě, nic nepřikrášlovaly, v ničem nebyl problém, vše hladce běželo - jste opravdu ten NEJLEPŠÍ ve svém oboru a pro společnost se jménem DREAMS Reality, se opravdu náramně hodíte. Jste opravdu profesionál! Přeji Vám krásný den a ať se Vám daří!

- Eva V.


Pan Pavelka nás mile překvapil. Bytem nás provedl, vše nám vysvětlil, ukázal. Nechal nám čas, abychom si byt prošli sami. Nakonec nám poskytl veškeré důležité informace písemně, včetně následného procesu prodeje. Za nás velmi profesionální přístup, který někteří "realiťáci" nemají.

- Aleš T. 


Tišnov, koupě a pronájem bytu 2+1

Dobrý den, pane Milane Pavelko, vážíme si Vaší spolupráce nejen při koupi bytu, ale následně i jeho podnajmutí. Váš přístup byl naprosto profesionální, komunikace téměř okamžitá a časová flexibilita též. Naše nepatrná nedůvěra pro vše nové se rozplynula po prvních jednáních s Vámi a protože také pracuji jako prodejce velmi příjemně mě překvapil Váš iniciativní přístup, smysl pro detaily a bezbřehá trpělivost při vysvětlování jednotlivých smluv i okamžitá reakce na jejich případné doplnění. Při mých zkušenostech jsem pomalu nevěřil, že existuje něco jako čest, pravdomluvnost a ochota se nám kdykoliv věnovat a přizpůsobit, bohužel někdy i na úkor vašeho času a soukromí. Plně bych doporučil všem, u mých známých už to proběhlo, spolupráci s takovým profesionálem jako jste Vy, kde se přitom neztrácí tolik potřebná lidskost a pochopení. 

- Ing. Aleš D. a Marie D.


Tišnov, koupě bytu 2+1

V mém případě mohla být koupě bytu a jeho následný převod do osobního vlastnictví komplikovaný, protože s panem spolumajitelem byla velmi těžká domluva, ale všechno proběhlo rychle a bez problémů jen díky práci a ochotě pana makléře. Pracoval nad rámec svých povinností, osobně dohlížel na vystěhování a na to, aby byl byt v takovém stavu, jaký byl napsaný ve smlouvě. Vřele všem doporučuji.

- Ivona H.


Vážený pane Pavelko,
dovoluji si vyslovit poděkování za služby poskytnuté vaší firmou a Vaší osobou ve věci prodeje našeho domu v Doubravníku. Nemohu jinak než ocenit korektnost a serióznost při všech jednáních ke spokojenosti všech účastníků. Přeji Vám i firmě úspěšnou činnost ve světě realit.


Kuřim, prodej bytu 2+1

Příjemně nás překvapil. Byl nevtíravý, trpělivý a na vše odpověděl. Jím doporučená cena byla reálná. Velmi nám pomohl. Sami bychom to asi nezvládli. Pomohl nám a v krátké době byl náš byt prodán. Děkujeme a to samé přejeme i ostatním.

- Němcovi


Doubravník, prodej rodinného domu

Vážený pane Pavelko. Chci Vám tímto poděkovat za spolupráci při prodeji RD v Doubravníku. Spolupráce byla seriozní, dohody platily a věc se podařila. Mé díky patří také za to, že jste dokázal poradit, protože v oblasti realit nemám ani já, ani moje sestra zkušenosti. Ještě jednou díky a přání mnoha úspěchů a zdraví. 

- R. S.

Dobrý den pane Pavelko, chceme Vám hlavně poděkovat za Vaše kvalitní služby, které jste nám poskytl při prodeji našeho bytu v Doubravníku. Byli jsme velmi spokojeni s Vaším profesionálním přístupem, ochotou všechny problémy okamžitě řešit. Ještě jednou děkujeme. Pěkný den.

- Marie N.


Borač, koupě rodinného domu

Dobrý den, ráda bych se podělila o velice dobrou zkušenost s Vaší RK. Kupovali jsme přes Vaší RK domek v Borači. Vaší firmu zastupoval pan Pavelka. Mohu Vám jen sdělit, že s takovou profesionalitou jsem se už dlouho nesetkala. Pan Pavelka byl ve všech směrech velice vstřícný, pohotový a co je hlavní stále příjemný a usměvavý i když jsme řešili nemilý problém s prodávajícím. Ještě jednou bych Vám a hlavně panu Pavelkovi chtěla poděkovat a přát Vám tak perfektní pracovníky jako je on sám.

- A. Zemánková


Tišnov, prodej bytu 1+1

Vážený pane Pavelko, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvěle a profesionálně provedenou práci při prodeji našeho bytu. Oceňujeme především rychlost a Vaší schopnost vše rychle a efektivně vyřešit ve prospěch Vašich klientů. Rádi Vás budeme doporučovat všem známým.

- Vitulovi


Brno Komín, nájem bytu 1+1

Ta práce byla vysoce profesionální a přispěla k tomu, že nyní bydlím. Nelze říci než děkuji.
- Petr Š., nájemník
Se službou vaší realitní kanceláře jsme byli velmi spokojeni. Kvalitně zpracovaný inzerát zajistil rychlou a početnou odezvu zájemců o náš byt. Spolupráce při výběru mám pomohla najít vhodného nájemce. Návrh smlouvy, zajištění převodu energií - to vše je provedeno s velkou profesionalitou. Těším se na další spolupráci !!
- Karel Š., pronajímatel


Brno Bystrc, nájem bytu 2+1

Pan Pavelka je opravdu člověk na správném místě. Při hledání pronájmu a při následných prohlídkách bytů jsme se setkali hned s několika makléři. S čistým svědomím mohu říci, že jediný pan Pavelka z nich působil na první pohled velice sympaticky a profesionálně. Prohlídku měl perfektně přichystanou, dokázal odpovědět na všechny naše dotazy, znal každý kout bytu a uměl tak vypíchnout jeho největší přednosti. S takovým profesionálem je radost jednat. Ještě jednou moc děkujeme.

- Maršálková 


Tišnov, byt 2+1 s garáží

Dobrý den, touto cestou bych chtěl poděkovat p. Pavelkovi při prodeji bytu a garáže v Tišnově.

Velice profesionální přístup, ochota, výborná domluva, informace o každém kroku prodeje. Byt s garáží prodán do týdne. Lepšího "realiťáka" bych nenašel, mohu jen a jen doporučit.

- Ladislav M.


Maršov, prodej rodinného domu

Dobrý den, v měsíci květnu 2016 jsem se rozhodl, že prodám svoji chalupu v obci Maršov okr. Brno-venkov. Protože jsem s prodejem nemovitostí neměl žádné zkušenosti, rozhodl jsem se využít služeb realitního makléře. Obrátil jsem se svou žádostí na realitního makléře pana Milana Pavelku, o kterém jsem si zjistil, že jeho specializací je lokalita mimo jiné i Brno-venkov. Od počátku naší spolupráce jsem věděl, že se jedná o profesionála, který své práci rozumí a měl jsem v jeho služby ohledně prodeje svojí nemovitosti plnou důvěru. Nyní mohu říci, že jsem se v něm nezklamal a moje nemovitost byla prodána za moji odhadovanou cenu. O všech úkonech jsem byl neprodleně informován a vždy jsme se dokázali domluvit. Dnešního dne jsem svoji nemovitost za přítomnosti realitního makléře Milana Pavelky předal k oboustranné spokojenosti novému majiteli. Chtěl bych tímto poděkovat panu Pavelkovi za provedenou práci.

- Vítězslav N.

Horní Věstonice, prodej RD

Dobrý den, pane Pavelka. Se zpožděním, způsobeným zdravotními problémy mého partnera, ale přece- Dovolte, abych Vám poděkovala za Vaši vysoce profesionální práci při prodeji mého domu v loňském roce. Vaše jednání bylo nejen profesionální, ale také velmi příjemné a pohotové, s důrazem na empatii a vstřícnost. Bylo opravdu štěstím, že jsem si vybrala právě Vás a s radostí Vás doporučím komukoli, kdo bude potřebovat pomoc realitního makléře. Ještě jednou Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaší další práci.

- Alena Š.


Prodej bytu v Tišnově, koupě domu v Doubravníku

Prodej bytu v Tišnově a chaty v Březině

Chtěl bych tímto dopisem vyjádřit spokojenost s prací p. Milana Pavelky – realitního makléře. Milan Pavelka pro naši rodinu zajišťoval koupi rodinného domu v Doubravníku a prodej bytu v Tišnově. Pan Pavelka na všechny schůzky chodil vždy přesně včas a připraven. Byt v Tišnově jsem nemohl cca 2 roky prodat, pan Pavelka prodej zprostředkoval za 2 týdny ke spokojenosti naší rodiny. V případě, že budeme řešit koupi nebo prodej nemovitosti, určitě se na pana Pavelku obrátíme.

- Ing. Jiří Z. 

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Milanovi Pavelkovi za jeho profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Prodával mi dvě nemovitosti, vůbec to nebylo jednoduché, ale díky panu Pavelkovi vše proběhlo velmi klidně k mé spokojenosti. Cokoliv jsem potřebovala tak jsme po telefonu (v jakoukoliv dobu)vyřizovali, nebyl pro něj problém přijet za mnou do práce či domů. Všem doporučuji pana Milana Pavelku. Ještě jednou velké díky.

- Petra K. 


Brno, prodej bytu 2+1


Doubravník, prodej domu

Vážený pane Pavelko,děkujeme Vám za perfektní a profesionální jednání při prodeji bytu (Cihlářská 26-Brno). Díky Vašemu přístupu k celé akci nám zcela jistě odpadlo hodně starostí a problematických situací, do kterých bychom se zcela jistě dostali - nebýt Vás. Tak ještě jednou díky.

- Manželé Šotlíkovi a Jaroslav K. ml.


Dobrý den pane Pavelko, chceme Vám hlavně poděkovat za Vaše kvalitní služby, které jste nám poskytl při prodeji našeho bytu v Doubravníku. Byli jsme velmi spokojeni s Vaším profesionálním přístupem, ochotou všechny problémy okamžitě řešit. Ještě jednou děkujeme. Pěkný den.

- Marie N.


Brno, nájem bytu 4+kk

S realitní kanceláří prosperity RK jsem byl velmi spokojen. Oceňuji osobní přístup Milana Pavelky s profesionálním přístupem a službami. Prosperity RK vřele doporučuji.

Jaroslav. J

Chcete se i vy přidat k mým spokojeným klientům? 

Kontaktujte mě telefonicky, e-mailem nebo vyplňte krátký formulář.

Milan Pavelka - obchodník s nemovitostmi

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka