Brno, Bystrc, Laštůvkova 30, byt 1+1


Cena 3.499.000 Kč

Hledáte byt v klidné části Brna, v blízkosti přírody nebo Brněnské přehrady?

Nabízím Vám byt 1+1 v brněnské městské části Bystrc o podlahové ploše 36 m2.


Hledáte byt v klidné části Brna, v blízkosti přírody nebo Brněnské přehrady?

Nabízím Vám byt 1+1 v brněnské městské části Bystrc o podlahové ploše 36 m2. Byt se nachází ve 2NP/4NP panelového domu, který je po revitalizaci (zateplení, plastová okna s izolačním dvojsklem, stoupačky). V pokojí jsou na podlaze parkety, v kuchyni a chodbě dlažba. Byt je vybavený kuchyňskou linkou se spotřebiči a pračkou. Ideální investiční nemovitost pro další pronájem nebo pro vlastní využití. Aktuální náklady na bydlení jsou 3.538 Kč / měsíc + elektřina. K bytu náleží sklepní koje 2,2 m2.Byt je nyní pronajatý, nájemní smlouva končí k 1.9.2023 a následně bude k dispozici. Nevázne zde žádné omezení vlastnického práva či zástavy, tudíž je byt vhodný jako zástava pro banku například pro financování HÚ. PENB skupina C – úsporná stavba.

Bytový dům je v klidné lokalitě v okrajové části Bystrce s bezproblémovým parkováním na přilehlém parkovišti.

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, pošta, obecní úřad, zdravotní ordinace s lékařem, restaurace, sportovní areál a další. Zastávky MHD: autobusová zastávka Wollnamova 175 m, tramvajová zastávka Kubíčkova 400 m.

Přístaviště lodní dopravy na Brněnské přehradě je cca 30 min chůze.

Brno-Bystrc je městská část na severozápadě statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Bystrc, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1960. Její katastrální území má rozlohu 27,24 km². Žije zde přes 24 000 obyvatel.

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete si byt prohlédnout osobně? 

Domluvte si prohlídku!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka