Žďárec, stavební pozemek 1047 m2 

Cena 1.995.000 Kč

Hledáte stavební pozemek pro stavbu rodinného domu v okrajové části obce s kompletní občanskou vybaveností a dostupností do města? 

Nabízím vám rovinatý stavební pozemek o výměře 1047 m2, který se nachází v nově vznikající zástavbě na okraji obce. Pozemek je v územním plánu obce vedený jako stavební pro rodinný dům, který bude mít 1.NP + obytné podkroví. Rozměry pozemku jsou: uliční šíře cca 29m, hloubka cca 36m. Zastavitelnost pozemku je 40%. Sítě připravené k napojení: elektřina, vodovod a dešťová kanalizace. Kanalizace splašková v obci není. Pozemek lemuje chodník, přilehlá asfaltová cesta je v majetku obce, tudíž je zde zajištěn bezproblémový přístup a možnost okamžitě zahájit stavbu a také je možné koupi či stavbu financovat prostřednictvím banky.

Bližší podrobnosti k regulaci umístění stavby na osobní kontakt. 

Žďárec je obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládá se v Křižanovské vrchovině, přibližně 12 kilometrů severozápadně od Tišnova. Nadmořská výška obce je cca 450 m.n.m. Žije zde přibližně 390 obyvatel.

Funguje tu základní a mateřská škola se školní jídelnou a družinou, pohostinství na náměstí, pošta, ordinace lékaře, truhlářství, kadeřnictví, pila, malířství a opravna vozidel.

V okolí města je spousta cyklo a turistických tras. Malebným údolím na jižním okraji obce protéká říčka Libochovka. Prochází zde silnice II/389. Dopravu zde zajišťují autobusy IDS JMK a vlaky (zastávka Říkonín, vzdálena 3 km).

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete si pozemek prohlédnout osobně? 

Domluvte si prohlídku!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka