Drásov, rodinný dům 5+kk, pozemek 915 m2 


Cena 10.490.000 Kč

Hledáte rodinný dům s nízkými měsíčními náklady a dojezdovou vzdáleností do Brna 30 min? Preferujete blízkost přírody-cykloturistiku?

Hlavní energetické přednosti nabízeného domu:

  • fotovoltaické články o výkonu 5,4 kW se záložními bateriemi o kapacitě 7,5 kW
  • tepelné čerpadlo vzduch/voda o výkonu 16kW s podlahovým vytápěním
  • krbová kamna v centrální místnosti domu (přisávání vzduchu z venku) o výkonu 7,5 kW
  • okna plastová s izolačním trojsklem

Dům je koncipován a navrhnutý tak, aby měl nízké provozní náklady. 

Nabízíme slunný a prostorný rodinný dům s dispozicí 5+kk kolaudovaný v roce 2010 stojící na pozemku o výměře 915 m2. 

Dům byl dle požadavků majitelů navržen arch. Soňou Bartošovou, nejedná se tedy o typizovanou stavbu. Jako stavební materiál byla použita přesná tvárnice Ytong. Užitná plocha domu je 136 m2 + parkovací stání. Vytápění domu je řešeno podlahovým topením s tepelným čerpadlem vzduch/voda o výkonu 16kW. Energii pomáhají zajišťovat fotovoltaické články o výkonu 5,4 kW se záložními bateriemi o kapacitě 7,5 kW. Po naplnění rodinné atmosféry je možno využít topení v krbových kamnech (přisávání vzduchu z venku) o výkonu 7,5 kW (úspora nákladů na vytápění). V celém domě je na podlaze dlažba a laminát. Okna jsou plastová s izolačním trojsklem. Zálohy na elektrickou energii mají současní majitele nastavenu na 4000 Kč/měsíc a 800 Kč/měsíc (vodné). Odpad je řešený jímkou s budoucím napojením do kanalizace. Přilehlá zahrada je určena jednak k relaxaci, ale i k pěstování drobné zeleniny a ovoce. V neposlední řadě je zde místo na posezení a gril. PENB skupina B. K domu je k dispozici veškerá stavební dokumentace. 

Drásov je městys v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládá se v Boskovické brázdě přibližně 5 km východně od Tišnova a 22 km severozápadně od Brna. Žije zde přibližně 1900 obyvatel. V obci je veškerá občanská vybavenost. Financování tohoto domu Vám rád pomůže zajistit náš finanční poradce. Přijďte si dům prohlédnout!

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete si dům prohlédnout osobně? 

Domluvte si prohlídku!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka