Skřinářov, rodinný dům


PRODÁNO NA PRVNÍM PROHLÍDKOVÉM DNI ZA PLNOU DOHODNUTOU CENU.
Celková plocha pozemku, na kterém se dům nachází má výměru 178 m2. Zastavěná plocha činí 94 m2. Dům má ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem, spíž, koupelnu, WC.

Na půdě je dostatek prostoru pro vybudování podkroví. V současné době je v domě na podlaze dlažba a PVC. Okna jsou plastová s izolačním trojsklem. Dům prošel rekonstrukcí rozvodů, koupelny, elektro instalace, výměnou oken. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, který slouží i k ohřevu vody. V centrální místnosti jsou funkční kachlová kamna, jako nezávislý zdroj tepla a také jako možnost vaření. Vodovod je obecní, odpad je řešen septikem. Průkaz energetické náročnosti: G – třída může být změněna po vypracování průkazu.

Dům je umístěný v klidné části obce, a tedy ideální pro odpočinek a relaxaci. V docházkové vzdálenosti je krásné dětské hřiště a také Holinkovský rybník.

Obec Skřinářov je obec v okrese Žďár nad Sázavou v kraji Vysočina. Nachází se v Křižanovské vrchovině, asi 8 km severozápadně od Velké Bíteše, 13 km východně od Velkého Meziříčí a asi 32 km jihovýchodně od Žďáru nad Sázavou. Žije zde 155 obyvatel.

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete Vaši nemovitost také prodat?

Domluvte si se mnou nezávaznou konzultaci!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka