Řepka, stavební pozemky (980 m2, 1043 m2 nebo celek 2023 m2 

Cena 2.100 Kč / m2

Hledáte stavební pozemek pro stavbu rodinného domu v okrajové části obce s dobrou dostupností do města? 

Nabízím vám mírně svažitý stavební pozemek o výměře 2023 m2 nebo jeho část (cca 970 m2 nebo 1030 m2), který se nachází na okraji obce. Předběžný souhlas s dělením pozemku je v řízení. Pozemek je v územním plánu obce vedený jako stavební pro plochy smíšené obytné (rodinné domy).

Rodinný dům, dle územního plánu může mít 2.NP + obytné podkroví – respektování okolní zástavby, dům musí mít šikmou střechu. Zastavitelnost pozemku je 60% včetně zpevněných ploch. Rozměry pozemku jako celku jsou: uliční šíře cca 20 m, hloubka cca 105 m.

Sítě (elektřina cca 40 m a vodovod cca 70 m) Kanalizace v obci není. 

Řepka je vesnice, část městyse Lomnice v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nachází se na okraji Hornosvratecké vrchoviny, v přírodním parku Svratecká hornatina, asi 2 km na jih od Lomnice a 6 kilometrů severně od Tišnova. Žije zde 60 obyvatel.

Lomnice je městys, ve kterém žije zde přibližně 1 500 obyvatel. Nedaleko historického jádra městyse se nachází také bývalá židovská čtvrť. Je zde kompletní občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, střední škola, obchody, restaurace, pošta a mnohé další. 

V okolí je spousta cyklo a turistických tras. Dopravu zde zajišťují autobusy IDS JMK = bezproblémové spojení do Lomnice i Tišnova a dále na Brno.

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete si pozemek prohlédnout osobně? 

Domluvte si prohlídku!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka