Lomnice, rodinný dům 5+1, pozemek 978 m2


Cena 7.490.000 Kč

Hledáte klidné místo pro bydlení s dobrou občanskou vybaveností a blízkostí města? Je vašim snem bydlet v těsném dosahu přírody?

Nabízíme vám nemovitost, která může sloužit jako rodinný dům nebo chalupa k celoročnímu užívání.


Dle ústního sdělení majitele je dům postaven kolem roku 1950 a probíhala zde pouze běžná údržba. Poslední rekonstrukcí byla výměna střešní krytiny v roce 2008. Větší část domu je podsklepena (kotelna, sklad na dřevo nebo uhlí, sklep na uskladnění ovoce nebo zeleniny).

Vstup do domu - 1.NP: zádveří, chodba, kuchyně, spíž, sociální zařízení, tři pokoje a schodiště do 2.NP. Zde jsou dva pokoje, a půdní prostor. Pod střechou s pálenými taškami se nachází další půdní prostory, které nabízí možnost vybudování – opravy koupelny a WC a dalších úložných prostor.

Dům je napojený na obecní vodovod, elektrickou energii, plyn a kanalizaci. Vytápění je ústřední s kotlem na plyn a tuhá paliva. Jako podlahová krytina je zde dlažba, PVC a parkety. Průkaz energetické náročnosti: G – průkaz zatím nebyl vyhotoven.

Na pozemku se dále nachází garáž, bývalé chlévy a stodola s dílnou. Na zahradě je skleník k pěstování širokého druhu zeleniny.

Celková plocha pozemku má výměru 978 m2. Uliční šíře je cca 22 m a hloubka pozemku je cca 45 m.

Lomnice je městys, který má plnou občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ i s bazénem, SŠ, poštu, obchod s potravinami, restauraci, lékárnu, zámek, údolí říčky Besének a mnohé další). Nachází se 6 km severně od Tišnova, cca 28 km severozápadně od Brna. Nadmořská výška městyse je 368 m. Žije zde 1500 obyvatel. Dopravu zajišťují autobusy IDS JMk.

Tuto nabídku ocení klienti, kteří upřednostňují okolní přírodu a klid, ale přesto blízkost města.

Nabízím možnost zdarma využít služeb poradce, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebního spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete si dům prohlédnout osobně? 

Domluvte si prohlídku!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka