Brno, byt 2+kk

PRODÁNO ZA PLNOU CENU POŽADOVANOU MAJITELEM
Nabízím Vám tento byt 2+kk o výměře 39 m2, který je součástí panelového domu v městské části Vinohrady. Bytový dům, který byl vystavěn v roce 1985 a v roce 2009 prošel dílčí opravou (okna, vstupní dveře), v roce 2012 byla provedena další etapa revitalizace (nová střech, zateplení budovy včetně fasády, vstupní prostor včetně vnitřních společných prostor, páteřní sítě, výtah). Tím pádem se dá konstatovat, že dům je ve velmi dobrém technickém stavu.
Byt se nachází ve 4.NP, kam Vás pohodlně doveze výtah. Vytápění bytu je zajištěno ústředním topením - dálkovod. Měsíční náklady na bydlení jsou 3279 Kč (vodné, stočné 1252 Kč, fond oprav 532 Kč, správa 100 Kč, teplo 1200 Kč, ostatní položky 195 Kč) + elektrická energie. Okna jsou plastová izolační dvoj skla s žaluziemi, podlahová krytina je PVC. Bytové jádro je umakartové a tím pádem je byt určený k rekonstrukci a nový majitel si může úpravy udělat dle vlastních požadavků a představ.
Byt je ihned k dispozici a je bez jakýchkoliv omezení vlastnických práva.
K bytu náleží sklep (1,5 m2) v 1.PP domu.
Průkaz energetické náročnosti budovy třída C.

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, pošta, nákupní zóna, restaurace, zastávka trolejbusu i tramvaje a mnohé další).
Tento byt jistě zaujme nejen mladou rodinu, ale i toho, kdo hledá vhodnou nemovitost jako investici a dalšímu pronájmu.
Financování tohoto bytu je možné i prostřednictvím HÚ, se kterým Vám rádi poradím. 

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete Vaši nemovitost také prodat?

Domluvte si se mnou nezávaznou konzultaci!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka