Jemnice - Panenská, 2x rodinný dům, pozemek 2230 m2


Cena 3.490.000 Kč

Nabízím Vám k prodeji dva cihlové přízemní rodinné domy, které tvoří jeden blok v obci Jemnice, části obce Panenská, okresu Třebíč. 


Stav domu je před rekonstrukcí. Zastavěná plocha činí 330m², užitná plocha je 220m² a plocha všech parcel je celkem 2230m². Vstupy do domů jsou orientovaný severovýchodním směrem, májí 6 obytné místnosti, kuchyň, koupelny s WC. Dům je částečně podsklepený. Ve sklepě se nachází mimo jiné i kotelna s kotlem na tuhá paliva. Pod sedlovou střechou se nachází velký půdní prostor, který je možno také dále stavebně využívat. V současné době je v domě na podlaze beton, dlažba a v kuchyni a pokojích je plovoucí podlaha. Okna jsou kastlová dřevěná. Sítě: elektřina, voda z vlastní studny, odpad do jímky. Průkaz energetické náročnosti: G. 

Pro ty, kteří hledají prostorný rodinný dům s potenciálem pro rekonstrukci, je tato nemovitost tou správnou volbou. Pokud jste zaujati a chtěli byste si nemovitost prohlédnout, neváhejte nás kontaktovat.

Panenská je vesnice, místní část města Jemnice. Rozkládá se na nejzazším západě okresu Třebíč asi 36 km na jihozápad od Třebíče a asi 4 km týmž směrem od Jemnice. Na hraniční přechod Písečné (Rakousko) je to pouhých 9 km jižním směrem. První písemná zmínka o ní pochází z roku 1717. 

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete si dům prohlédnout osobně? 

Domluvte si prohlídku!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka