Černá Hora, byt 2+kk, nájem


REZERVACE PO PRVNÍM PROHLÍDKOVÉM DNI ZA 9.500 Kč / měsíc
Nabízím Vám pronájem bytu 2+kk v Černé Hoře o užitné ploše 50 m2 + prostorný sklep.

Byt, který se nachází v 1.NP/3.NP cihlového bytového domu, byl vestavěn - kompletně zrekonstruován v roce 2016. V rámci rekonstrukce byly provedeny všechny stavební práce (vykopané podlahy, izolace, podlahové topení, omítky, rozvody elektřiny, vody, odpadů, zateplení stropů, podhledy, koupelna s přírodním obložením Traventin se sprchovým koutem a s WC, šatna, zárubně, posuvné dveře, plastová okna a mnohé další).

Byt je vybavený (sedací souprava, křesla, stolek, kuchyňská linka se spotřebiči (elektrický sporák s indukční varnou deskou, lednicí s mrazákem, varnou konvicí). V neposlední řadě jsou zde krbová litinová kamna, která slouží jako zdroj tepla, ale také jako estetický prvek bytu. K vytápění slouží kotel na elektrickou energii s podlahovým vytápěním v celém bytě, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Za domem je možné využít zahradu k posezení. K bytu náleží prostorný sklep a je zde i společná kolárna.

Byt je ihned k dispozici. 

Nájemné je ve výši 9.500 Kč / měsíc + náklady na služby 783 Kč / měsíc (fond oprav, společné náklady v domě, …) + elektřina a voda budou převedeny na nájemníka. Vratná kauce - jistina činí dva nájmy (19.000 Kč). 

Bytový dům se nachází 100 m od zastávky autobusu a cca 400 m od náměstí v Černé Hoře. Mimo jiné je v Černé Hoře: MŠ, ZŠ, pivovar, zámek, lékárna, pošta, obchod s potravinami, restaurace, hřiště, rybník a další. Je zde veškerá občanská vybavenost.

Městys Černá Hora se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Je situován na jižní okraj Boskovické brázdy, chráněn vrchy Bukovice – 500 m n. m., Ješetín a Pasekou, na jehož ostrohu je situován zámek Černá Hora. Žije zde přibližně 2 100 obyvatel.

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete Vaši nemovitost také pronajmout? 

Domluvte si se mnou konzultaci!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka