Hartvíkovice, stavební pozemky 969 m2, 975 m2 a 1102 m2 


Cena 1.950 Kč / m2

Hledáte pozemek pro stavbu objektu k bydlení nebo rekreaci? Toužíte bydlet v dosahu přírody, vodní nádrže Dalešice s přístavištěm pro jachty?


Nabízíme Vám jeden ze tří stavebních pozemků o výměře 1102 m2, uliční šíři je 27 m, dálka pozemku je 40 m. Ke každému ze stavebních pozemků patří podíl 1/3 přilehlého pozemku sloužící v budoucnu jako soukromá příjezdová komunikace. Výměra podílu je výměře 136 m2 za cenu 170 Kč / m2.

V nabídce máme ještě další dva stavební pozemky o výměře 969 m2 a 975 m2 + podíl na přilehlém pozemku po cestu.

Dle platného územního plánu určen k výstavbě ploch smíšených obytných venkovských.

Textace územního plánu: Jedná se o bydlení venkovského charakteru. Zahrnuje bydlení v rodinných domech, obklopených soukromou zelení a zahrádkami, výška zástavby nepřekračuje 1.NP s využitým podkrovím. ….

Na hranici pozemku je nově přivedena obecní voda a kanalizace včetně přípojného bodu, elektřina je dle dohody možné ještě před prodejem také zrealizovat. Příjezdová komunikace je nově vybudovaná a je zpevněna asfaltovým povrchem.

Nebo hledáte pozemek pro výstavu většího počtu takových objektů k dalšímu prodeji?

V případě zájmu je možné koupit všechny tři stavební pozemky a celková výměra by tak byla 3454 m2

Jedná se o velmi zajímavou lokalitu mimo jiné tím, že se jedná o poslední zastavitelný pozemek v Hartvíkovicích směrem k Dalešické přehradě. Přilehlá komunikace vede a přímo k vyhlášenému Autocampu Wilsonka (570 m). Zde mimo jiné naleznete také přístaviště pro lodě.

Hartvíkovice jsou obcí ležící jihovýchodně od města Třebíče. Nadmořská výška obce je 440 metrů nad mořem. Obec patří do správního obvodu obce s rozšířenou působností Náměšť nad Oslavou. Žije zde 571 obyvatel. První zmínka o obci pochází z roku 1104.

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete si pozemek prohlédnout osobně? 

Domluvte si prohlídku!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka