Nyklovice, stavební pozemek 294 m2 - v přípravě


Cena 529.200 Kč

Hledáte stavební pozemek pro stavbu rodinného domu v klidové části obce?

Nabízím vám mírně svažitý stavební pozemek o výměře 294 m2, který se nachází v klidném centru obce. Pozemek je v územním plánu obce vedený jako stavební pro plochy smíšené obytné - venkovské (stavba pro bydlení).

Rodinný dům, dle územního plánu může mít 1.NP + obytné podkroví – respektování okolní zástavby, dům musí mít šikmou střechu. Zastavitelnost pozemku je 30% včetně zpevněných ploch. Rozměry pozemku jako celku jsou: uliční šíře cca 11 m, hloubka cca 26 m.

Sítě (elektřina a obecní vodovod) Kanalizace pouze dešťová.

Nyklovice je vesnice v okrese Žďár nad Sázavou v kraji Vysočina. Leží 8 km severozápadně od Olešnice, 24 km východně od Nového Města na Moravě, 60 km severně od Brna. Žije zde cca 170 obyvatel. V okolí je spousta cyklo a turistických tras. Dopravu zde zajišťují autobusy.

Do jižní části katastru zasahuje přírodní park Svratecká hornatina a na severovýchodní hranici podél říčky Hodonínky sousedí s přírodním parkem Údolí Křetínky. Hodonínsku místní nazývají Nyklovický potok, po němž je pojmenována i přírodní památka Nyklovický potok 3,5 km jižně od obce.

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete si dům prohlédnout osobně? 

Domluvte si prohlídku!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka