Olomouc, byt 1+kk, nájem


PRONAJATO V PRVNÍM INZERENTNÍM TÝDNU ZA CENU 9.500 Kč / měsíc
Byt se nachází ve 7.NP/7.NP, do kterého Vás pohodlně doveze jeden ze dvou výtahů. Cihlový bytový dům, který byl postaven v roce 2019 a je koncipován jako bezbariérový. Podlahová krytina v pokoji a kuchyňském koutě je použitý vinyl a v koupelně a na lodžií je dlažba.

Byt je bez vybavení s výjimkou kuchyňské linky včetně elektrického sporáku se sklokeramickou varnou deskou, je zde přípojka TV i internetu. Na lodžii o rozloze 6 m2 je vstup širokými francouzskými dveřmi. Lodžie nabízí dostatek soukromí i prostoru například na posezení u kávy nebo grilování.

Byt je ihned k dispozici. PENB skupina B, velmi úsporná stavba.

Nájemné je ve výši 9.500 Kč / měsíc + náklady na služby 1428 Kč / měsíc (teplo, teplá voda, fond oprav, společné náklady v domě, výtah,… - bude doloženo měsíčním rozpisem záloh na prohlídce) + elektřina. Vratná kauce činí 9.500 Kč. 

Bytový dům je v blízkosti dětského hřiště, MŠ, lékárna, pošta, obchod s potravinami, restaurace, hřiště a další. Je zde veškerá občanská vybavenost. Zastávka MHD je v docházkové vzdálenosti cca 700 m.

Olomouc je statutární a univerzitní město v okrese Olomouc, šesté nejlidnatější město v Česku, centrum a krajské město Olomouckého kraje, metropole Hané a jedna ze dvou historických metropolí celé Moravy. Byla také centrem historického Olomouckého údělu. Ve městě o rozloze 10 336 ha žije přibližně 102 tisíc obyvatel.

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete Vaši nemovitost také pronajmout?

Domluvte si se mnou konzultaci!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka