Šaratice, luxusní rodinný dům 5+kk, pozemek 386 m2 


Cena: 18.490.000 Kč 

Hledáte dům, který Vás bude hýčkat svým vzhledem a technologiemi, vybavením, okolím nebo třeba náklady na provoz? Toužíte mít u domu relaxační zónu s vířivým bazénem a letní sprchou? Nebo dáváte přednost venkovnímu krytém posezení s letní kuchyní? Je pro Vás prioritou soukromí domu i zahrady?

Odpověděli jste si většinou ANO? Neváhejte a čtěte dál nebo hned volete o termín prohlídky!

Prosím, na pozemek je možné vstoupit přes elektricky ovládanou branku na čip, vlastní kód nebo klíč. Autem můžete vjet na parkovací stání dálkově elektricky ovládanou bránou. O bezpečí celého domu s pozemkem se stará kamerový systém včetně uložiště dat.

Dům byl navržen a postaven na rovinatém pozemku o výměře 396 m2 jako nízkoenergetický, kolaudace proběhla v roce 2021.

Stavba i přilehlý pozemek má všechnu plně automatickou vybavenost, aby byly co nejméně náročné na denní údržbu.

Nabízený patrový dům je bez podsklepení a má pultovou střechu. Obvodové zdivo Heluz o síle 300 mm + tepelná izolace 150 mm, izolace střechy je řešena minerální vatou o celkové síle 540 mm. Okna jsou plastová s izolačním trojsklem. Na oknech jsou venkovní rolety a v 2.NP zrcadlové okenní folie k dosažení absolutního vnitřního soukromí. Vytápění domu a ohřev vody je řešen elektrickým kotlem s tepelným čerpadlem. V celém domě je podlahové topení inteligentním dotykovým ovládáním v každé místnosti. PENB skupina A – mimořádně úsporná stavba.

Celý interiér i exteriér domu je zhotoven dle návrhu brněnského designéra a je tak součástí celého konceptu. Kuchyně a její ostrůvek je zhotoven zakázkově českým truhlářem a disponuje tak obrovským úložným prostorem. Samozřejmostí jsou vestavěné spotřebiče včetně vinotéky. Obložení koupelen je zhotoveno z velkoformátových desek v dekoru mramoru s českým nábytkem na zakázku. Dům disponuje velkou šatnou s integrovanou místností pro uložení oblečení na ramínka, což zajišťuje dostatek místa k uskladnění. Skleněné prvky jsou dodány brněnskou sklářskou společností taktéž na míru. Interiérové dveře jsou na zakázku reverzní a lakované do barev interiéru. Část designového osvětlení interiéru i exteriéru je na dálkové ovládání se stmíváním a změnou teploty barev.

Dispozice domu je 5+kk + technická místnost, to vše o celkové užitné ploše 161 m2, rozdělené takto: obývací pokoj s kuchyní 38,9 m2, pokoje o výměře: 22,6 m2, 18,3 m2, 10,65 a 10,6 m2, dále je zde šatna 7,65 m2, koupelny 8,9 a 5,8 m2, WC 2,1 a 1,7 m2, technická místnost 9,9 m2 a zádveří 5,1 m2. Relaxační zóna s krytým venkovním posezením a letní kuchyní 61 m2 a parkovací plocha 52 m2. Vedle domu lze zaparkovat dva automobily. V přilehlém přístřešku lze umístit zahradní techniku, motocykl nebo čtyřkolku. 


Vstup na zahradu a následně k zastřešenému posezení s letní kuchyní je řešen prostorným francouzským oknem z obývacího pokoje.

Zahrada je osázena okrasnými dřevinami tak, zajistili a podpořili soukromí na pozemku. Aby byl trávník v dokonalé kondici je třeba závlahu a pravidelné sekání. K tomu zde slouží automatická robotická sekačka a závlahu zajišťuje systém automatické závlahy. Dešťová voda je zadržována v retenční nádrži.

Jelikož je každý kout domu a zahrady promyšlen do posledního detailu, myslelo se i na exteriérové osvětlení domu, která podporuje klidnou a pohodovou atmosféru. V tomto případě je řešeno ambientním automatickým osvětlením dle slunečních hodin.

Letní kuchyně, která je také osvětlena, je vybavena přípojkou vody s ohřevem, odpadem a vestavěnou lednicí, stolem a posezením pro 8 osob. I pro potřeby letní kuchyně je hned po ruce nejen vyvýšený záhon na bylinky s integrovanou nádrží na dešťovou vodu, ale i například vinná réva. Relaxační a odpočinková část zahrady je vydlážděna jemnozrnnou betonovou dlažbou s impregnací. Je zde letní sprcha a v neposlední řadě vířivý bazén.

Kolem celého pozemku je gabionový plot včetně okrasných solitérních balvanů z bílého vápence.

Obec Šaratice se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 1 100 obyvatel. Dopravu zajišťují autobusy. V obci je plná občanská vybavenost, základní školy, tři mateřské školky, koloniál na návsi a potraviny. V blízkosti obce je možnost využít i nově zbudovaných cyklostezek, které vedou po okolí nebo na hranici města Brna. Dojezdová vzdálenost na města Brna je pouhých 17 minut, do samotného centra města pouhých 28 minut.

Tento dům je ideální pro rodinu, která hledá soukromí, pohodlí a přesto chce mít v dosahu město.

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete si dům prohlédnout osobně? 

Domluvte si prohlídku!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka