Štěpánov nad Svratkou, stavební pozemek 3082 m2


Cena 1.620 Kč/m2

Hledáte stavební pozemek pro stavbu rodinného domu v okrajové části obce s kompletní občanskou vybaveností a dostupností do města?

Nabízím vám mírně svažitý stavební pozemek k jihovýchodu o výměře 3082 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o šířce v přední části 27m, v zadní 20m a o délkách stran 182m a 142m.

Pozemek je v územním plánu obce vedený jako stavební pro rodinný dům, který může mít 1.NP + obytné podkroví. Zastavitelnost pozemku je 30% z cca 1300 m2.

Většinu pozemku tvoří ovocný sad. Pozemek je velmi dobře přístupný, až na hranici pozemku vede z jižní strany zpevněná cesta, ze severní strany pozemek sousedí s obecními pozemky, kde je vyjetá nezpevněná cesta vedoucí na pozemek. Inženýrské sítě jsou v dosahu, přední část pozemku protíná plynovod, telekomunikační vedení, na hranici pozemku je vodovod, za pozemkem v horní časti pozemku je elektrické vedení. a možnost okamžitě zahájit stavbu a také je možné koupi či stavbu financovat prostřednictvím banky. 

Štěpánov nad Svratkou je městys v okrese Žďár nad Sázavou v Kraji Vysočina. Obcí protéká řeka Svratka, do které se zde vlévá říčka Hodonínka. Nadmořská výška obce je cca 346 m.n.m. Žije zde přibližně 715 obyvatel.

Občanskou vybavenost mimo jiné zastupují základní a mateřská škola, restaurace, pošta, lékárna, divadlo Netratrdlo, sbor dobrovolných hasičů a další.

V okolí města je spousta cyklo a turistických tras. Malebným údolím protéká říčka Svratka, která je pstruhovým revírem MRS. Prochází zde silnice č.19, která vás dovede západně do Bystřice nad Pernštejnem, Nového města na Moravě nebo Žďáru nad Sázavou a opačným směrem do Hodonína nebo Kunštátu. Severním směrem je Vír a tím pádem okolí Vírské přehrady. Dopravu zde zajišťují autobusy.

Podívejte se na všechny fotografie 

Chcete si pozemek prohlédnout osobně? 

Domluvte si prohlídku!

Milan Pavelka - realitní makléř

+420 605 022 928

info@milanpavelka.cz

@facebookovástránka